Szanowni Państwo,
chętnie wspieramy Państwa działania zachęcające do czytelnictwa, proponując program współpracy oparty na dwóch zagadnieniach:

  • narzędzia pracy,
  • spotkania autorskie
Narzędzia pracy

Scenariusze lekcji bibliotecznych

W oparciu o książki wydane nakładem Wydawnictwa Dreams opracowaliśmy i sukcesywnie opracowujemy scenariusze lekcji. Jest to ciekawa forma pracy z dziećmi i młodzieżą sprzyjająca rozwojowi ich wiedzy, systematyzacji pojęć oraz poznawaniu zasługujących na uwagę zagadnień.
Scenariusze te są do pobrania obok, w dowolnej ilości i darmowo w pliku PDF. Wraz z innymi książkami zostały one zgłoszone do fundacji ABCXXI CPCzDz jako książki niosące wartości.

  • Scenariusz lekcji - Dundzia, Panek i przyjaciele
  • Scenariusz lekcji - Koń na receptę
  • Scenariusz lekcji - Jak jeżyk z jerzykiem odkryli Afrykę

Gratisy

Zachęcamy jedocześnie do odwiedzenia siedziby Wydawnictwa Dreams w Rzeszowie lub naszego stoiska podczas odbywajacych się Targów Książki po odbiór materiałów reklamowych, którymi dysponujemy w danym czasie: plakatów, zakładek, długopisów, kalendarzy.

NARZĘDZIA PRACY

Spotkania autorskie

Wspieramy organizację spotkań autorskich z pisarzami współpracującymi z Wydawnictwem Dreams. Koordynacją spotkań zajmuje się Pani Halina Żurawska pod nr. tel. (17) 8581255 lub adresem e-mail: sekretariat@dreamswydawnictwo.pl