Wyszukiwarka

Denazen III - Drżenie (e-book) - Ebooki

Nasza cena: -

Ilość stron: 360

Autor: Jus Accardo

Tłumaczenie: Krzysztof Mazurek

ISBN: 978-83-63579-51-7


Koszt wysyłki: Sprawdź!

OPIS KSIĄŻKI
PRZECZYTAJ FRAGMENT
ZADAJ PYTANIE

 Deznee Cross ma problemy. Niedługo osiemnastka, a ona stoi na skraju szaleństwa. To wszystko wina leków, którymi naszpikował ją Denazen – zbrodnicza organizacja dowodzona przez jej ojca – żeby wzmocnić jej naturalne umiejętności. Bliscy odwrócili się od niej i garstki pozostałych buntowników. Teraz walczą po złej stronie barykady. No, i jeszcze Kale... Gorzej już być nie może.

A jednak jest. Denazen ma rozpocząć nowe badania, tym razem pod kryptonimem „Dominacja”. To oznacza, że trzeba się pozbyć dotychczasowych uczestników eksperymentu. Wydano rozkaz eliminacji wszystkich, którzy zostali jeszcze przy życiu – łącznie z Dez.

Dobra wiadomość jest taka, że istnieje jeszcze ktoś z serii pierwszych, próbnych doświadczeń: kobieta, której krew może być lekiem dla drugiej generacji.

Tylko, że o jej istnieniu wiedzą nie tylko Szóstki z podziemia…
Cross jest gotów zrobić wszystko, aby Dez nie dostała antidotum.
Jest w stanie całkowicie złamać jej ducha. "

– NIE! – wrzasnął i do głowy przyszło mi tylko jedno słowo. Niestabilny. Mój Kale nigdy by tak emocjonalnie nie zareagował. Musiał nauczyć się trzymać gniew w ryzach już w bardzo młodym wieku, żeby przetrwać. Nie wiem, co mu zrobili, ale wypuścili jakiegoś demona. – Nie – powiedział jeszcze raz spokojnie. – Nie. Zachowam cię na koniec. Jestem ci winien coś za to, co mi zrobiłaś. Będziesz cierpieć tak, jak ja cierpiałem, a później sprowadzę cię do Denazen.

I tak, jakby ktoś strzelił z palców, delikatna konstrukcja mojej nadziei rozpadła się na milion kawałków. Nie mogłam oddychać, a w ustach czułam suchość.

» Zapytaj o produkt:
* Imię i nazwisko:
* Adres e-mail:
* Nr telefonu:
* Treść zapytania:
* Kod z obrazka:
Chcę otrzymywać newsletter:
* - pola wymagane

Produkty powiązane:

Na stronie internetowej stosujemy pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej szczegółów na naszej stronie Polityka prywatności.